متجر بلاي العرب » التطبيقات » تطبيقات العمل » БРСМ PLUS
 БРСМ PLUS icon

БРСМ PLUS

0 votes, 3.2/

5

0$ تطبيقات العمل

4.0.3 and up

تحميل اخر اصدار (19.1 MB)

БРСМ PLUS

تنزيل БРСМ PLUS للموبايل اندرويد برابط مباشر

وصف БРСМ زائد

Додаток надає можливість скористатися всіма перевагами мережі АЗК “БРСМ-Нафта”.

Тепер дані пластикової картки лояльності інтегровані безпосередньо в мобільний додаток, و щоб користатися перевагами, досить мати при собі смартфон або планшет.

Додаток БРСМ PLUS – це Ваш надійний помічник, який зібрав у собі всі необхідні функції та допоможе вам:

• визначити ваше місце розташування
• Швидко знайти на мапі України АЗК “БРСМ-Нафта” із зазначенням його GPS-координат, контактної інформації з переліком доступних на ньому марок пального و сервісів.
•Побудувати маршрут мандрівки із зазначенням АЗК “БРСМ-Нафта”, які знаходяться по шляху проходження авто, розрахувати вартість та кількість необхідного пального для подорожі до місця призначення,
• Постійно бути в курсі акцій و новинок у Національній мережі АЗК “БРСМ-Нафта”.
• встановити зв’язок з Контактним Центром Національної мережі АЗК “БРСМ-Нафта” за допомогою електронної пошти або номером телефону
• дізнатись стан особистого рахунку, переглянути історію покупок, переглядати та редагувати особисті дані, дізнатись кількість доступних балів та знижку за поточний та наступних періоди.

Додаток БРСМPLUS – це інструмент заощадження Ваших грошей, економії часу та отримання якомога більше вигод و преференцій від Національної мережі АЗК “БРСМ-Нафта”.

Команда Національної мережі АЗК “БРСМ-Нафта” удосконалює свої сервіси в режимі توقف на основі ретельного аналізу побажань клієнтів. Тому, з кожним оновленням додаток БРСМ بالإضافة إلى ставатиме ще зручнішим для Вас!

تحميل БРСМ PLUS للاندرويد برابط سريعБРСМ PLUS 0.9.33 Update

2018-03-31

*Виправлено помилки

Get it on:
Get  БРСМ PLUS on Google Play

متشابهه
Searching...