متجر بلاي العرب » التطبيقات » تطبيقات الرياضة » Beşiktaş JK APK
 Beşiktaş JK APK icon

Beşiktaş JK APK

0 votes, غير متاح/

5

0$ تطبيقات الرياضة

4.0.3 and up

تحميل اخر اصدار (40.5 MB)

Beşiktaş JK APK

تنزيل Beşiktaş JK APK للموبايل اندرويد برابط مباشر

وصف بشيكتاش JK

بشيكتاش JK Resmi موبيل Uygulaması
Kulübün ilk ve tek resmi موبيل uygulaması بشيكتاش JK ، kulübe دير tüm bilgilere ve özel içeriklere en kolay yoldan, en hızlı şekilde ve tüm detayları إيل ulaşmanız için yeni adresiniz. Özel içerikleriyle sizlere eşsiz بير deneyim yaşatacak olan بشيكتاش JK موبيل uygulamasıyla; oyuncularımız hakkında daha çok bilgiye ulaşabilir, eğlenceli videolarla onların farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca بشيكتاش JK موبيل uygulamasıyla بيلي جين التلفزيون’yi canlı izleyebilir ve كارتال Yuvası’ndan شكلية ve diğer ürünleri satın alabilir ، فوتبول ، basketbol ve hentbol karşılaşmalarının canlı سكور, istatistik bilgileri, kadro ve canlı anlatımına ulaşabilir, kulübün resmi fotoğraf ve videolarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca uygulama üyelerine sunulacak sadakat programıyla taraftara özel ayrıcalıklar dünyasının بير parçası olabilirsiniz.
Maç merkezi – بشيكتاش JK uygulamasıyla gelişmiş maç merkezi deneyimini keşfedin. فوتبول ، basketbol ve hentbol karşılaşmalarının canlı سكور, kadro, istatistik bilgilerine ve canlı anlatımına ulaşabilirsiniz.
بوان durumu ve Fikstür – Tüm branşlarda, takımınızın mücadele ettiği ييج özel بوان durumu ve fikstüre kolayca ulaşabilirsiniz.
Haberler – Kulüple ilgili resmi ve en güncel haberlere hızlı bir şekilde ulaşabilir; en sevdiğiniz branşı takip edebilmek için هابر akışınızı düzenleyebilirsiniz.
Kampanyalar – Uygulamaya üye olan taraftara özel ayrıcalıklar dünyası sizi bekliyor. Üyeliğinizi tamamlayın ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın.
Sosyal ميديا – Takımınızın sosyal ميديا hesaplarına tek bir yerden erişim sağlayabilirsiniz.
Galeri – Kulübün resmi fotoğraf ve videolarına, uygulamaya özel hazırlanmış prodüksiyonlara ve بشيكتاش JK متحف توب كابي الملكي içeriklerine galeri sayfasından ulaşabilirsiniz.
Kulüp – Kadrolar, yönetim, tarihçe, tesisler ve spor okullarına دير tüm içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.
Profilim – Profil bilgilerinizi güncelleyebilir, ve iletişim maç bildirim tercihlerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

تحميل Beşiktaş JK APK للاندرويد برابط سريعما هو الجديد

2017-12-24

hatalar giderildi
ماك merkezi iyilestirmeleri

Get it on:
Get  Beşiktaş JK APK on Google Play

متشابهه
Searching...

اضغط للاشتراك