متجر بلاي العرب » الألعاب » العاب تعليمية » Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları
 Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları icon

Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları

0 votes, غير متاح/

5

0$ العاب تعليمية

4.0.3 and up

تحميل اخر اصدار (42.9 MB)

Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları

تنزيل Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları للموبايل اندرويد برابط مباشر

وصف Eğitlence

Çocuk için oyun setleri آلان ، eğitici oyunlar, günlük aktiviteler arayan, öğretici oyunların yararlarının bilincinde ama internetteki tehlikelerin دي farkında olan bir ebeveyn iseniz aradığınız kaliteli ve en faydalı uygulamalar تك للصراعات altında toplandı, sütelik ve ücretsiz güvenli, kişisel بيلجي toplamadan, riskli reklamları çocuğunuza izletmeden, eğitim sisteminin veremediklerini, oyuncaklar إيل öğretemediklerinizi لها yaşa uygun içerikleri sayesinde çocuğunuza حتا bebeğinize güvenle sunabilirsiniz.

Okul öncesi çağdaki çocukların ve حتا bebeklerin oyun, السينما ve müzik ihtiyaçlarını teknolojinin güvenli yüzü إيل eğitsel ve eğlenceli yaklaşımların harmanı şeklinde bulabilecekleri güvenilir بير منصة.

Eğitlence ، biri الكندي alanında uzman akademisyenler, pedagoglar, eğitimciler, teknoloji uzmanları ve oyun tasarımcılarının geliştirdiği bilimsel بير projedir, dünyanın önde gelen üniversiteleri ve bilim insanları tarafından yapılmış çalışmalara dayanarak geliştirilmiştir

Eğitlence’yi meydana getiren لها بئر kategorideki; السينما, oyun, okul, müzik, kitap, سانات atölyesi… gibi içerikler çocuklarımızdan önce konunun uzmanları tarafından yaşa ve değerlerimize uygunluğu bakımından كونترول edilmektedir. Teknolojiyi çocuğunuza güvenle سنن eğitici oyunlar, reklamsız ve ücretsiz şekilde تورك kültürüne ve evrensel değerlere uygun şekilde geliştirildi.

بو OKUL farklı!
Eğitlence إيل alfabe okumak ya da 30 الشرعية كادار saymak gibi ستاندارت آنا okulu becerileri yerine dikkat kontrolü, duygusal farkındalık, ميراك, hız, esneklik, planlama ve المشكلة çözme gibi temel beceriler desteklenmekte, OKUL kategorisi altındaki oyunlar إيل çocuğunuzun bilişsel becerileri ve yetenekleri geliştirilmektedir. MEB eOkul müfredatından farklı olarak (MEB oyunlarına بنزر وقد وجدت) tasarlanmış yetenek oyunları إيل geleneksel eğitimin dışında beceriler kazandırır.

“Eğitlence آن بابا” uygulaması إيل günlük saat limitleri koyabilir, çocuğunuzun tüm aktivitelerini (video izleme, sur, kitap, boyama, müzik, oyun eğlenceli ve zeka / eğitici oyunlar) izleyebilirsiniz.

Eğitlence okul kategorisinde çocuğunuzun oynadığı oyunlardan ؟ edilen verilerle yapılan bilimsel analizler إيل güçlü yönlerini öğrenebilir, geliştirilmesi gereken konuları farkederek أونا destek olabilirsiniz.

Başta okul öncesi ve آنا okulu dönemi olmak olmak üzere çocuklara özel eğitici oyunlar, zeka oyunları, çocuk videoları, masallar müzik ve kitap hepsi burada üstelik pedagog denetimli incelenmiş güvenliği onaylanmış içeriklerle, reklamsız FTC كأس uyumlu, aileler için tasarlanmış kaliteli بير uygulama arıyorsanız الأرض نحو yerdesiniz.

Reklam yok, ücretsiz, 7 yaş, 6 yaş, 5 yaş, 4 yaş, 3 yaş حتا bebekler için çocuklar için oyunlar eğlenceli, okul öncesi anasınıfı etkinlikleri, en eğitici öğretici oyunlar العقلية bilimsel okul testleri hepsi bir arada. Çocuğum eğlenirken aklım kalmasın huzurla güvenle oynasın diyorsanız, izlediği filmleri oynadığı oyunları istediğinizde denetlemek, harcadığı zamanı kısıtlamak elimde olsun diyorsanız, çocuğunuz için en iyisi

Daha fazla bilgi için https://abc.egitlence.xyz adresini ziyaret edebilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

تحميل Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları للاندرويد برابط سريعEğitlence 1.0.94 التحديث

2018-08-01

- Diş oyunu yenilendi.
- Yapboz oyunu yenilendi,
- هاتا düzeltmeleri yapıldı.
- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Get it on:
Get  Eğitlence Eğitici Çocuk ve Bebek Oyunları on Google Play

متشابهه
Searching...