متجر بلاي العرب » التطبيقات » تطبيقات الرياضة » FlashScore Türkiye APK
 FlashScore Türkiye APK icon

FlashScore Türkiye APK

0 votes, غير متاح/

5

0$ تطبيقات الرياضة

4.0.3 and up

تحميل اخر اصدار (9.5 MB)

FlashScore Türkiye APK

تنزيل FlashScore Türkiye APK للموبايل اندرويد برابط مباشر

وصف FlashScore Türkiye

Sporla ilgili sevdiğiniz her şeyi yanınızda taşıyın. FlashScore Türkiye uygulamasıyla yaklaşık olarak 30 سبور dalından ve dünyanın dört بير yanından 5.000’den fazla دوري الدرجة/kupadan mümkün olan en hızlı CANLI skorlardan, بوان durumlarından ve eşleşmelerden sadece بير dokunuş uzaktasınız.

HIZLI VE الأرض نحو SKORLAR
• GENIŞ KAPSAM: Dünyanın dört بير yanından yaklaşık 30+ spor dalı ve 5000’den fazla دوري الدرجة/kupadan سكور veriyoruz. Sadece futbolda 1000’den fazla دوري الدرجة/kupayı takip edebilirsiniz!
• HIZ: غول olduğunda, kırmızı كارت çıktığında, مجموعة veya periyot سونا erdiğinde bunu maçı canlı izleyenlerle aynı anda öğreneceksiniz.

ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ
• النكهة المفضلة ، اللون. TAKIMLAR, MAÇLAR VE دوري الدرجة/KUPALAR: Zamanınızı boşa harcamayın ve sadece النكهة المفضلة ، اللون. maçlarınızı, takımlarınızı ve دوري الدرجة/kupalarınızı takip edin.
• BILDIRIMLER VE UYARILAR: Maç sonuçları, kadro bilgileri, kırmızı kartlar… Hiçbir şeyi kaçırmayın. Sadece maçlarınızı seçin ve موبيل cihazınızdan ar ابن gelişmeleri takip edin.
• SENKRONIZASYON: Bazen bilgisayar, bazen telefon, bazen دي اللوحي mi kullanıyorsunuz? Bunun için hazırlıklıyız: بئر kullanıcı hesabı açarak kişisel bilgi ve tercihlerinizin tüm cihazlarınızda senkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

TABLOLAR VE MAÇ DETAYLARI
• MAÇ AKIŞI VE CANLI ANLATIM: Maçı televizyondan izleyemiyor musunuz? Sorun değil: CANLI anlatım hizmetimiz إيل maçı saniye saniye takip edin ve hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
• KADROLAR VE H2H ISTATISTIKLERI: Kadroları maç başlamadan önce مي öğrenmek istiyorsunuz? Takım kadrolarını maçtan önce bildiriyoruz. Ayrıca H2H istatistikleri إيل takımların daha önce birbirleriyle oynadıkları karşılaşmaları دا görebilirsiniz.
• CANLI TABLOLAR: Bir gol her şeyi değiştirebilir. Canlı tablolarımız kaydedilen golün بوان durumundaki sıralamada بير değişikliğe يول açıp açmadığını gösteriyor; aynı zamanda غول krallığı tablomuz دا anında güncelleniyor.

سبور DALLARI
فوتبول ، basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 25 سبور.

Ar sevdiğiniz سبور burada يوك مو ؟ Yakında o sporu دا ekleyebiliriz – سبور kapsamımızı sürekli daha دا genişletiyoruz!

تحميل FlashScore Türkiye APK للاندرويد برابط سريعما هو الجديد

2018-07-22

- Zaten hızlı ve doğrulardı; ancak şimdi daha fazla بيلجي içeriyorlar - tabii كي bildirimlerden bahsediyoruz.
- Artık فوتبول ve باقة maçlarında atılan golle ilgili gönderilen bildirimlerde golü عطان oyuncunun adı دا yazacak.
- Bildirimimiz sayesinde ayrıca ikinci yarı veya sonraki periyot başladığında haberdar olacaksınız. Bu yeni bildirimi açın ve sinyali bekleyin :)
- Ve ابن olarak باقة fanatikleri için bir haberimiz فار: artık tüm kalecilerin profillerinde kaleci istatistikleri bulunuyor.

Get it on:
Get  FlashScore Türkiye APK on Google Play

متشابهه
Searching...