متجر بلاي العرب » التطبيقات » تطبيقات طبية » Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK
 Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK icon

Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK

0 votes, 4.5/

5

0$ تطبيقات طبية

4.0.3 and up

Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK

تنزيل Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK للموبايل اندرويد برابط مباشر

وصف موجا ciąża z eDziecko.pl – porady أنا wiedza w ciąży

“Aplikacja “موجا ciąża” przeprowadzi Cię przez niezwykły czas ciąży: od pierwszych الاستخبارات aż do porodu. Tydzień بو tygodniu نحن wszystkich trzech trymestrach możesz نا nią liczyć. Zawiera praktyczne porady ciążowe, filmy, zdjęcia أنا funkcje pomagające نا bieżąco obserwować rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się o czym świadczą sygnały wysyłane przez Twój organizm w trakcie ciąży. Przyjemny interfejs sprawi, że korzystanie z aplikacji będzie naprawdę łatwe أنا przyjemne.

Opiekunem merytorycznym aplikacji “موجا ciąża” المزاح ginekolog-położnik الدكتور غريغور Południewski, który معا z نامي odpowie نا wszystkie pytania أنا pomoże rozwikłać ciążowe problemy.

ث aplikacji موجا Ciąża znajdziesz wiele przydatnych funkcji:

KALENDARZ CIĄŻY
Obserwuj jak rośnie dziecko w kolejnych tygodniach ciąży. Oglądaj zdjęcia انا غشائي, z których możesz dowiedzieć się jakie zmiany Cię czekają أنا czego powinnaś się spodziewać. Sprawdź aktualny tydzień ciąży أنا zapisz wyznaczony termin porodu.
كالكولاتور-KALKULATOR WAGI
Możesz kontrolować swoją wagę, która ما ścisły związek z prawidłowym rozwojem płodu. كالكولاتور-kalkulator pozwoli Ci też przewidzieć jak się będzie zmieniała Twoja waga w nadchodzących tygodniach ciąży.
منظم
Pomoże Ci w zapamiętaniu wszystkich ważnych spraw ، م….. wizyt lekarskich, badań أنا planowanych zakupów. Podpowie też jak skompletować torbę هل porodu أنا wyprawkę dla dziecka. ث kategorii خطة DNIA znajdziesz SKLEP z proponowanymi przez ناس artykułami ciążowymi.
IMIENNIK
Znajdziesz w نيم listę imion, która pozwoli wybrać إلى jedno, właściwe. Możesz również przeglądać rankingi, dodawać imiona هل ulubionych أنا sprawdzać daty imienin.
حاليا
موجا Ciąża działa również w trybie حاليا. نادال poinformujemy Cię o ważnych sprawach związanych z ciążą.

Prezentowane w aplikacji موجا Ciąża treści, w tym treści pochodzące od specjalistów z zakresu medycyny mają charakter غرام edukacyjny انا نيه zastąpią bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Niezależnie od zapoznania się z tymi treściami, sugerujemy bezpośrednią konsultację z lekarzem.”

موجا ciąża z eDziecko.pl – porady أنا wiedza w ciąży لالروبوت مقطورة الرسمية

تحميل Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK للاندرويد برابط سريعWhat's new

2018-03-13

1. Nowy, odświeżony wygląd aplikacji.
2. Nowy dashboard, który wyświetla wszystkie najważniejsze informacje. Możesz sprawdzić, na jakim etapie jest ciąża, jakie są ostatnie pomiary wagi, czy w kalendarzu są nadchodzące wydarzenia, czy listę ulubionych imion z imiennika.
3. Dodatkowa nawigacja pozwalająca na przechodzenie między modułami bez konieczności wracania na dashboard.
4. Nowy sposób dodawania i sprawdzania wagi oraz wykresy wagi.
5. Łatwiejsze przechodzenie pomiędzy poszczególnymi TC.

Get it on:
Get  Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży APK on Google Play

متشابهه
Searching...

اضغط للاشتراك