متجر بلاي العرب » الألعاب » العاب تريفيا » Şehir Bulma Oyunu APK
 Şehir Bulma Oyunu APK icon

Şehir Bulma Oyunu APK

0 votes, غير متاح/

5

0$ العاب تريفيا

4.0.3 and up

تحميل اخر اصدار (5.9 MB)

Şehir Bulma Oyunu APK

تنزيل Şehir Bulma Oyunu APK للموبايل اندرويد برابط مباشر

وصف Şehir بولما Oyunu

Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız إيل türkiye’de bulunan 81 ilimizin tamamının haritadaki konumunu eğlenceli bir şekilde ve çok kısa bir sürede öğrenebileceğinizi umuyoruz.

Yapbozu tamamlamaya ne dersiniz? Ekranın sağ alt tarafında verilen parçayı haritadaki الأرض نحو konumuna bırakın. Parçaları yerleştirdikçe Türkiye Haritası tamamlanacak. (هانغي şehir olduğu ekranın altında yazmaktadır.) Özellikle كوتشوك yüzölçümlü şehirlerin yerlerini tam olarak tutturmakta zorluk çekerim diye düşünmeyin. لها بئر şehir için الضغط بير esneklik payı mevcuttur. Şehirleri, konumlarının تام üzerine getiremeseniz دي makul بير mesafe yakınına bırakmanız durumunda parça yerini bulacaktır.

(لا: Haritaların konumları ayarlanırken şehir merkezlerinin bulunduğu gerçek koordinatlar للسلطات الرقابية الأوروبية alınmıştır. Bu nedenle özellikle büyük yüzölçümlü şehirlerde parçayı şehir merkezinin olduğu noktaya yakın bırakmaya çalışınız. بو tür şehirlerde parça yerine oturmazsa, parçayı şehrin biraz kenarlarına bırakmayı deneyiniz.)

اختبار Ekranında gerçekten zorlanacağınız بئر اختبار sizi bekliyor. Harita üzerinde kırmızı renkte gösterilen yerin هانغي şehrimize آيت olduğunu 4 seçenek arasından bulmaya çalışın. Seçeneklerde verilen şehirler, aynı bölgedeki, yani birbirine yakın şehirler olacaktır.

Bu arada, yukarıdaki bölümler için şehir sınırlarını gösteren ve herhangi bir sınır göstermeyen 2 farklı harita mevcuttur. الكندي بيلجي durumunuza göre ايكي farklı haritadan birini kullanabilirsiniz.

Harita özelliğini kullanmak isterseniz, uygulamamızın وأمثاله giriş ekranında verilen yüksek çözünürlüklü اعرض büyütüp (التكبير yaparak) şehirlerimizin yerlerini öğrenmek amaçlı kullanabilirsiniz.

Uygulamamızda şimdilik şehirlerimizle ilgili olarak sadece بلاكا kod numaraları bilgisini verebiliyoruz.

Lütfen! Herhangi bir sorun veya هاتا إيل karşılaşırsanız bize e-posta adresimiz üzerinden bildiriniz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

تحميل Şehir Bulma Oyunu APK للاندرويد برابط سريعWhat's new

2018-06-03

Onlarca parçadan oluşan klasik yapboz ile haritayı tamamlayın. (Yeni)
Bazı küçük düzeltmeler içerir.

-Görüş ve önerilerinizi bize e-posta adresimiz üzerinden yazarsanız memnun oluruz. Uygulamamızı daha kullanışlı ve faydalı hale getirmek için önerilerinizi çok önemsiyoruz.

Get it on:
Get  Şehir Bulma Oyunu APK on Google Play

متشابهه
Searching...