Download Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 APK

Rating 10/5
  • Developer

    YNR Studios

  • Latest Version

    2.0

  • Publish Date

Download Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 APK for android

The description of Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018

Genel Kültür Bilgi Yarışması, genel kültür bilgileri ile yarışacağınız dopdolu binlerce soruya sahip yeni bir oyun.

Genel kültür yarışması oyunumuzla çok eğleneceksiniz. Genel Kültür Bilgi Yarışması internetsiz olarak da çalışabilmektedir. Yani tamamen kullanıcı dostu. Soru yüklensin diye beklemek yok. İnternet yok diye eğlenceden mahrum kalmak yok.

genel kultur bilgi yarişmasi oyunlari arasında en yenisi karşınızda.

Oyunumuzda bildirimler ile en yeni ve en zevkli oyunlarımızı da size sunmaktayız, oyuncularımızın bilgisine 🙂 İq testi tadında bir zeka oyunu.

Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır :

Telefonla Arama joker hakkı
Çift Cevap joker hakkı
Seyirciye Sor joker hakkı
Soruyu Değiştir joker hakkı
Yarı-Yarıya joker hakkı

Ekonomiden sağlığa, diyetten finansa, tarihten sanata her konuda bilgini test et. Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. 101 okey yerine bilgi yarışması oynayın 🙂 Çarkıfelek , kelimelik , milyonluk resim, mentalup, kelimecik, kelime oyunu , kelime bulmaca gibi oyunlardan sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. Online bilgi yarışması , bilgi yarışı.

Yetişkin zeka oyunları ilginizi çekiyorsa genel kültür bilgilerini onedio üzerinden almaktan sıkıldıysanız, yarışırken zevk almak istiyorsanız, kültür sanat konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız zeka soruları ile hazırlanan genel kültür yarışmamız zeka gelişimi konusunda her zaman yanınızda.

Ücretsiz zeka oyunları ve yetişkin zeka oyunları zeka gelişimi için hizmetinizde. Zeka sorusu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kim milyoner olmak ister formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz. Milyoner olmaya var mısın yok musun ?

Download Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 APK for android direct link
comments

others comments

No Comments

https://files1.matjarplay.com/download.php